ספורט

זה עשור רביעי למירוץ האביב שהפך למסורת במושב יחד עם אירועים נוספים שהתושבים מחכים להם: תחרות הפנינג פונג, חרות על המים (תחרויות בבריכת חרות). הועדה תשמר את המסורת ותעודד פעילויות ספורטיביות אחרות ומגוונות שיהיו פרוסות לאורך השנה.

הרעיון הוא ליצור פעילויות מגבשות באמצעות ספורט שבהן נכיר את תושבי המושב, הכישרונות ונחשף לרוח הספורטיבית של המושב 😊

להלן האירועים שיהיו השנה: שריינו את התאריכים אך קחו בחשבון שייתכנו שינויים שעליהם נעדכן (פירוט על האירוע ופרסומו בהמשך)

  1. מירוץ האביב-6/4 יום שבת
  2. תחרות הורים וילדים/ נוער בכדורשת/כדורסל/כדורגל- 4/5 שבת
  3. הקרנת גמר ליגת האלופות- 1/6 שבת
  4. ארוע פתיחת הקיץ החלקה על ניילון עם סבון ומים בשיתוף עם הנוער- תחילת יוני (חופשת שבועות)
  5. תחרות פינג פונג 6/7 שבת
  6. חרות על המים 31/8 שבת
  7. חצי יום פתוח עם מתקני ספורט והפעלת ספורט לקהל הרחב- 9/11 שבת
  8. טיול אופניים מושבי- בסביבות ט״ו בשבט

נסיים בבקשה להגיע לכל האירועים גם אם אינכם משתתפים פעילים כדי לעודד רוח ספורטיבית 😊
נתראה

תקנון השימוש במגרש הכדורגל:

  1. השימוש במגרש הכדורגל מותר באישור בלבד.
  2. שעות המשחק המותרות מופיעות להלן בתכנית השימוש במגרש. עדיפות ניתנת לקבוצות רשומות.
  3. במתקן הושקעו משאבים רבים נא לשמור על הציוד וניקיון המגרש.
  4. אין להכניס כל מזון לתחומי המגרש מלבד בקבוקי מים.
  5. המגרש מצולם 24/7, כל מי שנצפה עובר על נהלים אלה לא יורשה להשתמש במגרש.
  6. בכל בעיה יש לפנות לנציגי ועדת ספורט.

תכנית השימוש במגרש הכדורגל

  1. השיבוץ המופיע אינו קבוע ונתון לשינוי בהתאם לנסיבות ולשיקולים של ועדת ספורט לחלוקה הוגנת.
  2. החלוקה אינה רק על פי שיקול של כל הקודם זוכה.
  3. בקשות לשיבוץ יש לשלוח במייל ל amiad.salton@gmail.com. מומלץ לציין יותר ממועד אחד מועדף.
  4. השיבוץ הוא לקבוצות המונות מעל עשרה שחקנים.
  5. השיבוץ ישלל מקבוצות שלא יתייצבו למשחק או שיגיעו פחות מעשרה שחקנים במשך מספר פעמים.
יום א׳ 15:45 - 20:30חוגדור סנדר
20:30 - 22:30 בוגרים משמרתעמיר פרקר
יום ב׳ 15:45 - 19:45 חוג דור סנדר
19:45 - 21:15 שנתון 2002 נטע יפה
יום ג׳ 17:30 - 20:00 שנתון 2001 משמרת אמיתי לוינשטיין
19:00 - 20:30 בוגרים עין-ורד ניר סטלמך
20:30 - 22:00 שנתון 2002 יעל זילברבוש
יום ד׳ 15:45 - 20:15חוגדור סנדר
20:15 - 22:00 שנתון 2001 יעל בצון
יום ה׳ 15:45 - 20:15חוגדור סנדר
20:15 - 22:00שנתון 1996דגן בלאו
יום ו׳ 12:15 - 14:30חוגדוד סנדר
14:30 - 16:00 בוגרים כפר הס איתמר זנד
15:30 - 16:00 שנתון 2000 אור בצון
שבת 12:30 - 14:00 שנתון 2004 ניצן רווה
16:00 - 17:30 שנתון 2009 שרון אוריאלי
17:30 - 19:00שנתון 2003הלל רובין
19:00 - 20:30בוגריםסהר פרדו
20:30 - 22:00 שנתון 2001איתי וולפסון

חברי הוועדה