ספורט

זה עשור רביעי למירוץ האביב שהפך למסורת במושב יחד עם אירועים נוספים שהתושבים מחכים להם: תחרות הפנינג פונג, חרות על המים (תחרויות בבריכת חרות). הועדה תשמר את המסורת ותעודד פעילויות ספורטיביות אחרות ומגוונות שיהיו פרוסות לאורך השנה.

הרעיון הוא ליצור פעילויות מגבשות באמצעות ספורט שבהן נכיר את תושבי המושב, הכישרונות ונחשף לרוח הספורטיבית של המושב 😊

להלן האירועים שיהיו השנה: שריינו את התאריכים אך קחו בחשבון שייתכנו שינויים שעליהם נעדכן (פירוט על האירוע ופרסומו בהמשך)

  1. מירוץ האביב-6/4 יום שבת
  2. תחרות הורים וילדים/ נוער בכדורשת/כדורסל/כדורגל- 25/5 שבת
  3. הקרנת גמר ליגת האלופות- 1/6 שבת
  4. ארוע פתיחת הקיץ החלקה על ניילון עם סבון ומים בשיתוף עם הנוער- תחילת יוני (חופשת שבועות)
  5. תחרות פינג פונג 6/7 שבת
  6. חרות על המים 31/8 שבת
  7. חצי יום פתוח עם מתקני ספורט והפעלת ספורט לקהל הרחב- 9/11 שבת
  8. טיול אופניים מושבי- בסביבות ט״ו בשבט

נסיים בבקשה להגיע לכל האירועים גם אם אינכם משתתפים פעילים כדי לעודד רוח ספורטיבית 😊
נתראה

תקנון השימוש במגרש הכדורגל:

  1. השימוש במגרש הכדורגל מותר באישור בלבד.
  2. שעות המשחק המותרות מופיעות להלן בתכנית השימוש במגרש. עדיפות ניתנת לקבוצות רשומות.
  3. במתקן הושקעו משאבים רבים נא לשמור על הציוד וניקיון המגרש.
  4. אין להכניס כל מזון לתחומי המגרש מלבד בקבוקי מים.
  5. המגרש מצולם 24/7, כל מי שנצפה עובר על נהלים אלה לא יורשה להשתמש במגרש.
  6. בכל בעיה יש לפנות לנציגי ועדת ספורט.

תכנית השימוש במגרש הכדורגל

  1. השיבוץ המופיע אינו קבוע ונתון לשינוי בהתאם לנסיבות ולשיקולים של ועדת ספורט לחלוקה הוגנת.
  2. החלוקה אינה רק על פי שיקול של כל הקודם זוכה.
  3. בקשות לשיבוץ יש לשלוח במייל ל amiad.salton@gmail.com. מומלץ לציין יותר ממועד אחד מועדף.
  4. השיבוץ הוא לקבוצות המונות מעל עשרה שחקנים.
  5. השיבוץ ישלל מקבוצות שלא יתייצבו למשחק או שיגיעו פחות מעשרה שחקנים במשך מספר פעמים.
יום א׳ 08:00 - 11:00 חוג דור סנדר
11:00 - 12:30 שנתון 2003 עידו חלמיש
18:00 - 20:00 בוגרים נורדיה עדן בראנץ
20:00 - 22:00 בוגרים משמרת עמיר פאוקר
יום ב׳ 08:00 - 11:00 חוג דור סנדר
17:30 - 19:00 שנתון 2009 שרון אוריאלי
<19:00-20:00/td> שנתון 1998 בני דרור גל
20:30 - 22:00 שנתון 2002 נטע יפה
יום ג׳ 08:00 - 11:00 חוג דור סנדר
17:30 - 19:00 שנתון 2001 משמרת אמיתי לוינשטיין
19:00 - 20:30 בוגרים עין-ורד ניר סטלמך
20:30 - 22:00 שנתון 2003 הלל רובין
יום ד׳ 08:00 - 11:00 חוג דור סנדר
11:00 - 12:30 שנתון 2003 הלל רובין
19:00 - 20:30 שנתון 2001 יעל בצון
20:30 - 22:00 בוגרים כפר הס איתמר זנד
יום ה׳ 08:00 - 11:00 חוג דור סנדר
17:30 - 19:00 ילדי ליגה דור סנדר
20:30 - 22:00 שנתון 1996 דגן בלאו
יום ו׳ 17:30 - 19:00 שנתון 2000 אור בצון
שבת 19:00 - 20:30 בוגרים סהר פרדו
20:30 - 22:00 שנתון 2001 איתי וולפסון

חברי הוועדה