ועדת תמי"ד

סיכום פעילות לקראת חגי תשרי תשע"ד

חודש אלול חלף בפעילות אינטנסיבית מבורכת לקראת חגי תשרי.

  1. בית הכנסת שופץ, ונוצר מרחב נאה ומכובד לכל המתפללים.
  2. נערך ערב תרבות יהודית לכלל תושבי המועצה, שכלל שירים, ניגונים וסיפורי חסידים ע"י השחקן והזמר נריה מאושר. הערב נערך כמידי שנה בשילוב המועצה וועדת תמי"ד. נכחו בערב הרב אשר זמל, שנשא דברי ברכה משולבים בסיפורים מעברנו המשותף ,ומר יצחק יצחק סגן ראש המועצה, ידיד ותיק ותומך בפעולותינו ,שברך את הציבור בשם המועצה.
  3. המחזור של ילדי בר המצווה של שנת תשע"ד פתח את הפעילות של שנת בר המצווה בקבלת שבת חגיגית שנערכה בפינה בלול. הטקס, שכלל הרצאה בנושא טקסי בגרות ומעבר וארוחת ערב חגיגית עם כל בני המשפחה (ביוזמה ובאחריות הורי הבנים והבנות בני המצווה)
    הערב נפתח בהדלקת נרות ע"י הבנות וחלוקת שי, שכלל סידור תפילה לכל הילדים, כיפות לבנים ופמוטות לבנות, בצרוף דברי הסבר ע"י רחל גינת .(באחריות ועדת תמי"ד).
  4. את השנה החדשה קידמנו בתפילות בניהולו של אחייה נמט ,שהנעים בקולוו בלחניו וששילב דבריהסבר והגות בתפילותיו. ביהכ"נ המרווח והנאה תרם לאווירה הנעימה והמכובדת. לתפילות החג הצטרפו צעירים מקהילת מבשר ציון בתל מונד, שבאו במיוחד לתגבר את המניין והעצימו בתפילתם את החגיגיות של המעמד.

ועדת תמ"יד מודה למי שתרמו לקידום הפעילויות ולהצלחתן:

תודות ליריב רינות שיזם, תרם ופעל בנחישות לטובת השיפוץ המבורך של בית הכנסת.
תודות למיקי שוויקי ולציבור המתפללים, שסייעו בארגון ביהכ"נ לפני עבודת השיפוצים, במהלכה ולאחריה.
תודה ליניב יונה ולאמיר גלעדי על הסיוע והעבודה.
תודות להדר חסיד סופר על התכנון ועל הייעוץ האדריכלי.
תודות לגלית יפה על הסיוע בתיכנון, ובמהלך העבודה.
ותודה גדולה למוישיק בוקר על תרומתו ועל הביצוע הקפדני והמקצועי של התכנית, ועל שידע להשרות רוח טובה ואווירה נעימה כל עת העבודה.
תודה מיוחדת מודה ועדת תמי"ד לאורלי ונועם אשכולי מקהילת מבשר ציון בתל מונד, שארגנו ושעודדו את צעיריהם להצטרף למנייננו ולהוסיף הוד ועוצמה לתפילות החג.
תודה למועצת לב השרון ולסגן ראש המועצה מר יצחק יצחק על הסיוע בקיומו של ערב השירה והניגונים החסידיים.

לקראת העתיד

ועדת תמי"ד מזמינה את בני המצווה ואת הוריהם לקיים את טקס בר המצווה בבית הכנסת המחודש והנעים שלנו. לצורך תאום נא לפנות אל רחל גינת.
ועדת תמי"ד מברכת את כל התושבים בשנה טובה ומאחלת שתהיה זו שנה של שלווה ,שנה של הצלחה כלכלית, שנת בריאות ושנה של פעילות רוחנית - תרבותית ענפה.

חברי הוועדה